Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Smaczne jedzonko polecam

Magda

Pierwszy raz otrzymałem posiłek lekko ciepły, zawsze był gorący

Cezary

-

Tomasz

Niema!

Daria

Przepyszne 😋

Katarzyna

Dostawa bardzo szybka. Pyszne domowe jedzenie. Polecam

Ewelina

.

Wiktoria

Wszystko git

Jan

Jak zawsze pyszne jedzenie

Magda

Pyszne jedzenie,cudowna obsługa

Magda

Bardzo smaczne jedzono,duże porcje

Magda

Super

Wiktoria

-

Yauheniy

super

Weronika

Zamówienie na czas, jedzenie gorące i smaczne. Polecam

Cezary